Презентація «Стусознавчих зошитів»

Запрошуємо на презентацію наукового альманаху «Стусознавчі зошити» (Зошит перший), яка відбудеться 23 травня о 12:00 у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва (у читальній залі відділу аграрних наук і виробництва — вул. Соборна, 73, ІV поверх).

Упорядники альманаху — доценти кафедри теорії та історії української і світової літератури Донецького національного університету Олег Соловей та Ольга Пуніна — мають на меті створення першого в Україні спеціалізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса.

Перший зошит пропонує науковій спільноті вісім статей, серед авторів — доктор філологічних наук, професор Елеонора Соловей, кандидат філологічних наук, доценти кафедри теорії та історії української і світової літератури ДонНУ Михайло Жилін, Сергій Цікавий, Олег Соловей, Ольга Пуніна, випускник аспірантури Сергій Молотков.

Видання, що здійснено в рамках проекту актуальних дискурсів Простір Літератури (випуск 6), розраховане на широке коло шанувальників модерної української літератури.