Прес-конференція з підведення підсумків громадського обговорення щодо надання ДонНУ імені Василя Стуса

У Донецькому національному університеті 24 травня пройшла прес-конференція з підведення підсумків громадського обговорення ініціативи щодо надання ДонНУ імені Василя Стуса.

Громадське обговорення тривало протягом двох місяців — з 21 березня по 23 травня — на виконання Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». Обговорення включило цілу низку публічних заходів: теледебати, круглі столи, зустріч громадських діячів зі студентами, відкриту лекцію, конференцію, до яких долучились як студенти та співробітники ДонНУ, так і представники громад Вінниччини й Донеччини.

Наступним кроком у вирішенні долі ініціативи з надання університету імені Василя Стуса стане проведення Конференції трудового колективу. Чи носитиме ДонНУ ім’я видатного поета, колектив визначатиме 10 червня 2016 року.