Конференція трудового колективу ДонНУ

З метою врахування громадської думки щодо надання Донецькому національному університету імені Василя Стуса, на виконання вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», у зв’язку з необхідністю вирішення нагальних проблем функціонування університету, 10 червня 2016 р. о 14:00 за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 (7 поверх, актова зала) відбудеться Конференція трудового колективу Донецького національного університету.

Конференція трудового колективу університету складається з членів, обраних Конференціями трудових колективів факультетів, Зборами трудових колективів структурних підрозділів та студентами університету.

Реєстрація членів Конференції проходитиме в холі актової зали 10.06.2016 р. з 13:00 до 14:00. Членам Конференції трудового колективу Донецького національного університету необхідно мати документ, який посвідчує особу.

Порядок денний:

1. Про присвоєння Донецькому національному університету імені Василя Стуса.
  2. Інше.

Питання за електронною поштою: o.vazhenina@donnu.edu.ua (Важеніна Олена Григорівна).