Анонс медіа заходів

Сьогодні, 13 квітня, в рамках громадського обговорення щодо надання ДонНУ імені В. Стуса відбудеться низка медіа заходів:

О 12:30 — «Громадське радіо». В ефірі — проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Тетяна Леонтіївна Нагорняк.

О 14:00 — програма «Позиція» Вінницької обласної державної телерадіокампанії (ТРК «ВІНТЕРА»). В ефірі — проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи Микола Васильович Удод і заступник декана юридичного факультету Юлія Миколаївна Павлюченко.

О 17:15 — програма «Ліцеїст» ТРК «ВІТА ТБ». В ефірі — завідувач кафедри журналістики філологічного факультету Олена Валеріївна Тараненко і в.о. голови студради ДонНУ Олексій Чмир.